Nye utgivelser
HANDLEKURV
 Handlekurven er tom
For bibliotekarer 

Ved siden av vår årlige katalog, er Vigmostad & Bjørkes nettsider den viktigste kilden til informasjon om våre utgivelser. Vi håper derfor bibliotekarene opplever våre nettsider som enkle og intuitive når dere søker informasjon om bøkene våre.

Mange bøker har forord og innholdsfortegnelse tilgjengelig for nedlasting som pdf. I tillegg kan du laste ned høyoppløselig bilde av den enkelte bokforside. Disse tingene finner du ved å klikke på "Last ned"-knappen under den enkelte boken. 

Ved å klikke på de forskjellige fagområdene i menyen til venstre, får du raskt en oversikt over våre sist utgitte bøker innenfor det aktuelle feltet.

Vi anbefaler i tillegg å abonnere på våre elektroniske nyhetsbrev. Dette gir fortløpende oppdatert informasjon om nye utgivelser. Registrer deg her.

Bestillinger:

Vi distribuerer våre bøker gjennom Fagbokforlaget. Bestillinger kan sendes direkte til ordre@vigmostadbjorke.no. Husk å oppgi eventuelle referanser ordren skal merkes med og leverings- og fakturaadresse dersom det er første gang dere bestiller fra oss.

Hjelp og veiledning:

Har du spørsmål eller henvendelser? Kontakt vår salgs- og markedsavdeling:

Kjetil Sundet, salgs- og markedssjef
e-post Kjetil.Sundet@vigmostadbjorke.no, mobil 916 11 144

Bente Skuggedal, kjedeansvarlig
e-post Bente.Skuggedal@vigmostadbjorke.no, mobil 901 61 944

Ingrid Krøvel-Velle, kjedeansvarlig
e-post ingrid.krovel-velle@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 811

Ingrid Petrine Elde, salgskonsulent
e-post ingrid.elde@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 821

Trine Gustavsen, salgskonsulent
e-post Trine.Gustavsen@vigmostadbjorke.no, mobil 922 99 734

Anders Wigen, salgskonsulent
e-post anders.wigen@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 462

Kristian Strømme, markedskonsulent
e-post kristian.stromme@vigmostadbjorke.no, mobil 951 047 39

Eigil Rasmussen-Korsager, markedskoordinator
e-post Eigil.Rasmussen-korsager@vigmostadbjorke.no, mobil 957 65 779

 

I permisjon:

Dilani Vamapahan, kjedeansvarlig


Opprettet: 04.12.2006 kl. 14:44, endret: 23.02.2017 kl. 14:14
 
NYHETER
Vårens katalog er her!
Nå foreligger den digitale katalogen over alle VBs utgivelser våren 2017.
25.01.2017
 
Les utdrag fra bøkene våre på ISSUU
Du kan lese utdrag fra mange av våre utgivelser på nettet. Klikk på linken for å komme til siden med oversikt over alle våre utdrag, og følg oss gjerne slik at du får varsler når vi legger ut nye ting.
23.02.2017