Nye utgivelser
HANDLEKURV
 Handlekurven er tom
Kontakt oss! 

Ledelse:

Arno Vigmostad, forlegger
e-post arno.vigmostad@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 835

Tine Kjær, forlagssjef
e-post tine.kjaer@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 460


Redaksjon norsk skjønnlitteratur:

Karen Forberg, sjefredaktør norsk skjønnlitteratur
e-post karen.forberg@vigmostadbjorke.no, mobil 415 54 682

Alexander Opsal, redaktør norsk skjønnlitteratur for voksne
e-post alexander.opsal@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 430

Sonja Dalseth, redaktør norsk skjønnlitteratur for voksne
e-post sonja.dalseth@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 418

 

Redaksjon for norsk og oversatt barn- og ungdom:

Camilla Brønnich Eikeland, redaktør barn og ungdom
e-post Camilla.Eikeland@vigmostadbjorke.no, mobil 402 80 666

Frøydis Jørve, redaktør barn og ungdom
e-post Froydis.Jorve@vigmostadbjorke.no, mobil 402 44 969

 

Redaksjon oversatt skjønnlitteratur:

Vigdis Ofte, redaktør oversatt skjønnlitteratur for voksne
e-post vigdis.ofte@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 417

 

Redaksjon sakprosa:

Frode Molven, sjefredaktør generell sakprosa
e-post frode.molven@vigmostadbjorke.no, mobil 400 08 472

Inge Kristiansen, seniorredaktør generell sakprosa
e-post Inge.Kristiansen@vigmostadbjorke.no, mobil 971 70 524

Guro Havro Bjørnstad, redaktør generell sakprosa
e-post Guro.Bjornstad@vigmostadbjorke.no, mobil 99 47 45 82

 

Salgs- og markedsavdelingen:

Kjetil Sundet, salgs- og markedssjef
e-post Kjetil.Sundet@vigmostadbjorke.no, mobil 916 11 144

Bente Skuggedal, kjedeansvarlig
e-post Bente.Skuggedal@vigmostadbjorke.no, mobil 901 61 944

Ingrid Krøvel-Velle, kjedeansvarlig
e-post ingrid.krovel-velle@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 811

Ingrid Petrine Elde, salgskonsulent
e-post ingrid.elde@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 821

Trine Gustavsen, salgskonsulent
e-post Trine.Gustavsen@vigmostadbjorke.no, mobil 922 99 734

Anders Wigen, salgskonsulent
e-post anders.wigen@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 462

Eigil Rasmussen-Korsager, markedskoordinator
e-post Eigil.Rasmussen-korsager@vigmostadbjorke.no, mobil 957 65 779

 

PR og informasjon:

Anne Iversen, informasjonssjef
e-post Anne.Iversen@vigmostadbjorke.no, mobil 415 16 252

 

I permisjon:

Ingunn Hansen, redaktør/produksjon generell sakprosa

Anne Arnesen Mørch, redaktør generell sakprosa

Dilani Vamapahan, kjedeansvarlig

 

Translation rights and options:

Tine Kjær, tine.kjaer@vigmostadbjorke.no,  telephone + 47 970 57 460

 

Besøks- og postadresse, Bergen:

Vigmostad & Bjørke, Kanalveien 51, 5062 Bergen

Besøks- og postadresse, Oslo:

Vigmostad & Bjørke, St. Olavs gate 12, 0165 Oslo


Opprettet: 15.01.2007 kl. 21:38, endret: 04.01.2017 kl. 15:20
 
NYHETER
Vårens katalog er her!
Nå foreligger den digitale katalogen over alle VBs utgivelser våren 2017.
25.01.2017