Nye utgivelser
HANDLEKURV
 Handlekurven er tom
Bokhandlere 

Våre nettsider er oppdatert med hensyn til utgivelsesdatoer og nye bøker utgitt.

Vi lager plakater og annet ekstramateriell til en hel del av våre utgivelser og er gjerne behjelpelige med å få forfattere til å stille på arrangementer i bokhandelen. Ta kontakt med salgsavdelingen vår for å diskutere ideer, for mer informasjon eller hjelp.

Informasjon om nye bøker sendes via e-post. Dersom du ikke mottar nyhetsbrev fra oss, men ønsker å gjøre dette, kan du registrere  deg eller butikken her.

Bestillinger:
Vi distribuerer våre bøker gjennom Fagbokforlaget. Bestillinger kan sendes direkte til ordre@vigmostadbjorke.no. Husk å oppgi eventuelle referanser ordren skal merkes med.

Salgs- og markedsavdeling

Salgs- og markedsavdelingen:

Kjetil Sundet, salgs- og markedssjef
e-post Kjetil.Sundet@vigmostadbjorke.no, mobil 916 11 144

Bente Skuggedal, kjedeansvarlig
e-post Bente.Skuggedal@vigmostadbjorke.no, mobil 901 61 944

Ingrid Krøvel-Velle, kjedeansvarlig
e-post ingrid.krovel-velle@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 811

Ingrid Petrine Elde, salgskonsulent
e-post ingrid.elde@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 821

Trine Gustavsen, salgskonsulent
e-post Trine.Gustavsen@vigmostadbjorke.no, mobil 922 99 734

Anders Wigen, salgskonsulent
e-post anders.wigen@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 462

Eigil Rasmussen-Korsager, markedskoordinator
e-post Eigil.Rasmussen-korsager@vigmostadbjorke.no, mobil 957 65 779


I permisjon:

Dilani Vamapahan, kjedeansvarlig


Opprettet: 15.01.2007 kl. 21:32, endret: 04.01.2017 kl. 10:58
 
NYHETER
Vårens katalog er her!
Nå foreligger den digitale katalogen over alle VBs utgivelser våren 2017.
25.01.2017